X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
drukuj skomentuj artykuł forum poleć artykuł znajomemu A A A

Prywatne ubezpieczenia zdrowotne – wizytówka InterRisk

2009-10-19 10:05 poniedziałek
Wyniki InterRisk za pierwsze półrocze 2009 idą w parze z deklaracjami zarządu firmy o specjalizacji w ubezpieczeniach zdrowotnych. Spółka odnotowała 15% udział w ubezpieczeniach zdrowotnych. W tym czasie wszyscy ubezpieczyciele zebrali 140 milionów składki w tej grupie.

InterRisk oferuje prywatne ubezpieczenia zdrowotne zarówno klientom indywidualnym, jak i firmom - w programach grupowych. Spółka współpracuje w tym zakresie z największymi firmami oferującymi usługi medyczne.

Najnowszym produktem InterRisk jest ubezpieczenie „Samo Zdrowie”. To szczególnie dobre rozwiązanie dla osób przyzwyczajonych do „swoich” lekarzy, którzy od lat opiekują się ich zdrowiem. „Samo zdrowie” zostało zauważone i nagrodzone we wrześniu 2009 prestiżowym wyróżnieniem „Europrodukt” w konkursie organizowanym pod patronatem Ministerstwa Gospodarki.

Kolejnym krokiem w umacnianiu specjalizacji spółki w ubezpieczeniach zdrowotnych jest realizacja projektów, również przy udziale światowych partnerów, a być może plan zakupu jednego z centrów medycznych.

InterRisk jako pierwsza firma ubezpieczeniowa na rynku zaoferowała Polakom prywatne ubezpieczenie zdrowotne. Dziś ubezpieczenia zdrowotne są wizytówką Spółki.

Kontakt:

Anna Krajewska-Horosz
Kierownik Zespołu Promocji i Reklamy
anna.krajewska-horosz@interrisk.pl
tel. +48 22 537 68 03

Informacja prasowa InterRisk z 16.10.09


Zobacz także
« powrót do działu: Wiadomości
« zapisz się na Newsletter
Wpisz szukane słowo
Losowy termin:
Ankieta zdrowotna (wniosek medyczny) - kwestionariusz dotyczący aktualnego stanu zdrowia ... więcej»
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.