X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
drukuj forum poleć artykuł znajomemu A A A

PZU- indywidualne ubezpieczenie zdrowotne „Opieka medyczna”

2007-10-26 13:40 piątek
PZU Życie  • Klienci mają do wyboru kilka wariantów ubezpieczeń (Standard, Standard Plus, Komfort, Komfort Plus i Premium Plus)- ich koszt waha się w granicach od 49 zł do 169 zł
  • Zakres ubezpieczenia obejmuje śmierć  ubezpieczonego, a także  umożliwienie ubezpieczonemu dostępu do świadczeń zdrowotnych w zakresie określonym w umowie u wskazanego przez PZU Życie świadczeniodawcy.
  • Najtańszy pakiet zapewnia między innymi  bezpośredni dostęp do lekarzy kilkunastu specjalności, podstawowe i niektóre specjalistyczne testy diagnostyczne, usługi stomatologiczne ze zniżką 20%, infolinię czynną 7 dni w tygodniu czy 20% zniżki na usługi nie objęte ubezpieczeniem, a oferowane we współpracujących z PZU Życie SA placówkach
  • Kolejne warianty poszerzone są np. o dostęp do lekarzy pierwszego kontaktu, bardziej specjalistyczne badania diagnostyczne,  usługi prywatnego konsultanta szpitalnego podczas pobytu ubezpieczonego w szpitalu czy nawet bezpłatne, całodobowe wizyty domowe, rezerwowane telefonicznie
  • Klienci PZU mają do dyspozycji ponad 100 placówek medycznych różnych sieci w całej Polsce, z tym, że we wniosku o ubezpieczenie trzeba zdecydować się, z której placówki medycznej będziemy korzystali;
Zobacz także
« powrót do działu: Przegląd ubezpieczeń
« zapisz się na Newsletter
Wpisz szukane słowo
Losowy termin:
Kwota bezsporna odszkodowania - To kwota należna poszkodowanemu od ... więcej»
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.